Amacımız Sürekli Büyümek.

Gün geçtikçe büyüyen ortaklıklarımıza yenilerini eklemekte ve sizlerin taleplerini sürekli değerlendirmekteyiz.

Hızlı tüketim sektöründe yeri tartışmasız doldurulamaz olan distribütörlük faaliyeti içinde yer alan Özerdoğmuşlar A.Ş., 1998 yılından bugüne büyük markaların yerel ev sahibi olarak görev yapmaktadır.

ozerdogmuslar-1

Hizmet sağlayıcı olarak görev almasının öncesinde, hizmet alıcı olarak 13 yıl geçirmiş olan şirketimiz; hem sektörün olası sorunları hakkında bilgi sahibi olarak sektörel girişini gerçekleştirmiş, hem de profesyonel ekibi ile sektörde başarısını garantilemiştir. Özerdoğmuşlar A.Ş. gıda distribütörlüğünün dışında Akaryakıt İstasyonu (Opet) işletmeciliği, ayrıca farklı şirket başlıkları altında; Evdışı tüketim ürünleri , Otomotiv Sektörü, Tarım, Hayvancılık ve süt üretimi, Kurumsal Bilişim Danışmanlığı alanlarında başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

Tüm ERDOĞMUŞLAR grup şirketleri farklı hedefleri olan; ancak aynı değerler ile yollarına devam eden şirket profilleridir.Bünyemizde yer alan tüm markalara kendi değerlerimiz ile sahip çıkarak, markaların kalite politikalarına uygun, markaya özgün dağıtım ve organizasyonel hizmetlere devam etmekteyiz. Profesyonel ekibimiz, etkin insan kaynakları anlayışı ile tüm markalarımızın değerlerine hizmet etmektedir.

Amacımız uluslararası depolama standartlarına sahip olmak ve tüm hizmet alıcılarımıza etkin ve yetkin şekilde ulaşmaktır. Kurumsal olarak Yönetim Departmanı, İnsan Kaynakları, Muhasebe, Mali İşler, Satış-Depo Koordinasyon Departmanı olmak üzere altı temel uzmanlık alanıyla çalışmaktayız. Yönetim departmanı tüm birimlerin koordinasyonunu sağlayan 5 kişilik bir ekip olmakla birlikte kurumsal olarak toplamda 103 kişilik güçlü bir takımla hareket ediyoruz.

Şube bazında bölge içerisinde 5 ilde faaliyet göstermekteyiz. Şube müdürleri, muhasebe uzmanları ve sevkiyat kanalı şube temelinde değişirken, insan kaynakları, mali işler ve genel muhasebemiz merkez kararlarına bağlıdır. Şube koordinasyonu kurumsal olarak yönetilmektedir. Bölge bazında sevkiyat kanalları değişiklik göstermekte ise; bölgeye özgün dağıtım kanalları uygulanmaktadır. Bölgenin alışkanlıkları ve lokasyon farklılığı yıllara dayanan uzmanlığımızla, marka bazında değişiklik gösterebilir.